Snažíme se ke každému přistupovat zcela originálně tak, aby výsledek co nejlépe prezentoval nejenom produkt, službu, či názor ale také aby prezentoval přístup, způsob, atmosféru a nesl jistý “punc originality” daného projektu, aby byla zaručena jeho jedinečnost.

Prezentace

Firemní styl a logo
Firemní styl prezentuje Váš projekt, prezentuje Vašemu okolí Váš předmět podnikání. S tím také samozřejmě Vaší hodnotu, přístup a charakteristické vlastnosti. Pří tvorbě firemního stylu se využívá grafického designu k docílení jednotného vzhledu pro firemní tiskoviny, prezentační tiskoviny a webovou prezentaci. Na základě našich zkušeností můžeme navrhnout společně s Vámi ucelený design, který bude Vaši firmu propagovat v širokém spektru médií.

Prezentace
Prezentační technika je silný argument a jistě chápete jakou váhu při propagaci Vašich produktů má. Profesionálně odvedená prezentace dokáže vhodně zviditelnit Váš produkt, či službu. Vaše prezentace se stane poutavým představením které zajisté klienty ohromí a získá si jejich náklonnost.

Letáky
Letáky, věc, kterou vídáme prakticky každý všední den. Dokáží zaujmout přilákat zákazníky Společně zvolíme vhodnou cílovou akupinu a zajistíme odpovídající způsob šíření. Aby jste o sobě mohli dát vědět.

Katalogy
Máte širokou nabídku služeb, produktů, či výrobků? Katalog je poté nejhodnější varianta pro jejich představení klientům. Vhodně roztříěná nabídka, zajímavé zpracování a lákavé fotografie dokáží přimět Vaše zákazníky k dalšímu nákupu.

Plakáty
Připadáte si neznámí, nebo si myslíte že Vaší společnost nezná dostatek osob? Plakáty Vám pomohou ke zviditelnění A vystoupit před Vaší konkurenci. Plakáty Vás dokáží dostat do povědomí Vašich potencionálních zákazníků.

Brožury
Potřebujete předat svým zákazníkům informace, ale nechcete využívat velké letáčky, nebo jiné tiskoviny? Brožura představuje ideální řešení pro snadné předání informací Vašim zákazníkům.

Hlavičkové papíry
Posíláte často velké množství dopisů, dokumentů nebo jiných listů? Pak jistě oceníte, když papír nebude jen čistý text, ale může přenášet informace jako například Vaše telefonní číslo, adresu na Vaše internetové stránky, nebo může pomoci tomu aby Vaše logo lidé poznávali a pamatovali si Vás.

Vizitky
Vizitky jsou dalším neodmyslitelným tištěným materiálem, který v případě že potřebujete dokáže jednoduše a efektivně předat kontaktní informace o Vás.


mobile-air
Webdesign

Tvorba webových stránek bezesporu patří dnes mezi velmi vyhledávané a žádané služby. Může Vám pomoci s představením nového produktu, služby nebo, upozorněním na akci či jakoukoli jinou skutečnost. Všechny weby, které tvoříme, zaměřujeme na jednoduchost a originalitu. Věříme, že nejdůležitější a nejúčinnější webové stránky jsou ty, které předávají informace. S naší pomocí zákazník dostane informace o Vás, Vaší společnosti v takové grafické podobě, která mu usnadní a přiblíží způsob, kterým Vaše společnost pracuje a jakým se chce propagovat před širokou veřejností.

responsive_group-1

Realizovali jsme

Marketing

Marketing je bezesporu spjat s důkladnou analýzou. S naší pomocí společně stanovíme nejlepší plán jak Vás dostat na přední strany vyhledávačů a co nejvíce přiblížit zákazníkům i v běžném životě. Dokážeme identifikovat zákazníky, vytvoříme jejich charakteristiku a navrhneme způsob prezentace, který bude nejúspěšnější. Odhalíme způsoby a postoje Vašich potencionálních zákazníků a výslednou reklamou promyslíme společně do nejmenšího detailu. Definujeme přidanou hodnotu, odlišíme výrobky od konkurence a navrhneme nejlepší kreativní koncepty a sdělení. Výsledkem bude perfektní komunikační nebo marketingová strategie.

SEO

Zajistíme, aby se vaše webové stránky zobrazovaly na předních pozicích ve vyhledávání. Ztrácíte se v postupech a praktikách, které vedou k úspěchu? Vysvětlíme vám zákonitosti SEO tak, abyste jim rozuměli. Nejde o to, být za každou cenu první ve vyhledávání. Ale přiblížit se potencionálním zákazníkům co nejefektivnějšími cestami. A zvýšit tak povědomí o Vaší firmě či projektu.


02