Modeling = krásné dívky, originální nápady, a nikdy nekončící prostor pro realizaci veškerých nápadů. Ať již jde o modelku pro katalog, na plakát, nebo pro velkolepou módní přehlídku. Se vším Vám dokážeme pomoci. A ať již se jedná o portrétní foto, nebo decentní akt, nic pro nás nepředstavuje překážku.

 

O modelingu

Každá krásná, či jinak zajímavá dívka má šanci na to stát se naší modelkou. Ať již půjde o focení portrétu, nebo katalog spodního prádla s námi je možné zrealizovat veškeré vaše představy. Dokážeme zajistit vše od profesionálního líčení po venkovní a interiérové prostory a zajistit tak pokročilým i začínajícím modelkám odpovídající zázemí. Dokážeme zajistit nafocení „booku“ nebo vytvoření setcard modelky.

 

Chci se stát modelkou

Co fotíme?


Slovníček pojmů

Book
Book, by se dal definovat jako portfolio modelky, kvalitní výběr fotek, reprezentující modelku. Book by měl obsahovat nejlepší fotky, které modelka nafotila, během své kariéry. A neměli by také ani chybět fotografie, které zachycují jak modelka ve skutečnosti, součastnédobě, vypadá.

Casting
Výběr modela či modelky pro konkrétní zakázku. Na castingu se obvykle vybírají modelky, modelové, kteří nejlépe splňují zadaná kritéria pro často konkrétní zakázku.

Covergirl
Dívka pro titulní stranu časopisu. Také by se dala nazvat jako hlavní tvář.

Editorial
Fotografie focené pro časopis či magazín, financované a zadané zpravidla redakcí daného časopisu.

Exkluzivní smlouva
V exkluzivní smlouvě se modelka, či model zavazuje, spolupracovat výhradně s jednou agenturou, nebo může dělat jen to co dotyčná agentura zprostředkuje. Nebo případně agentura požaduje provizi a to i z toho co si modelka, či model sežene „na vlastní pěst“.

TFP a TFCD
Jedná se o formu focení, čas za fotky (time for print) nebo čas za CD (time for CD) v naší agentuře používaný převážně u několika prvních focení. Modelka ani fotograf se tak nemusí bát ztráty financí, za předpokladu že modelka, nebo fotograf nebude schopný s protějškem pracovat. Dále se také jedná o způsob jak si začínající modelky či modelové rozšiřují portfolio, bez nutnosti platby fotografovi.

Darkcats

Smyslná fotografie, odvážná tématika která se úplně liší od ostatních. To jsou Darkcats, dívky oslavující alternativní krásu, eleganci, extravaganci. Tetování, piercingy, výstřední a svůj přístup k životu díky kterému Dark cats nikdy nezapadnou mezi běžnými lidmi. Dark cats jsou sexy modelky, které se nebojí ukázat co je v nich.

s5_full

Dark cats = originální, výstřední, odvážné své

Registrace Dark Cats

jméno příjmení
email
kraj město
věk styly focení
 fashion outdoor portŕet glamour ligerie akt

foto