Miss roku 2016 už jsou spíše otrokyně nežli půvabné královny krásy a celá soutěž se spíš začíná měnit takřka v obchod s bílým masem. Nejenom že se v posledních letech mluví o značné korupci a manipulaci soutěže. Ale také už jenom podmínky za kterých dívky do soutěže vstupují jsou přinejmenším velmi nevýhodné. 

Modelky musí podepisovat smlouvu ve které se firmě zavazují spoluprací na příštích 5 let s tím že jí odevzdávají 70% svých výdělků.

Nejenom že je smlouva značně nevýhodná. Hlavně pro dívky co už s modelingem zkušenosti mají. Ale je to také důvod, proč velká většina dívek, které měli šanci být ve velkém finále, se svého snu být královna dobrovolně vzdaly.

Letošní finalistky jsou tedy jen ty modelky, kterým nevadilo tuto smlouvu podepsat. Aby taky ne! Když většina z nich neměla s modelingem sebemenší zkušenost a neměli tedy co ztratit. Řekla jedna z letošních finalistek.

Přitom nejmenovaná finalistka roku 2013 uvedla dobu spolupráce pouze 2 roky a odvod 20% zisku. Celá situace dokonce vyústila v to že si nejedna z finalistek po soutěži oddechla s tím že nevyhrála. Letos by totiž vítězství spíš byla prohra.

zdoj

 

Doporučené příspěvky

Zanechat úžasný komentář

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna